OBILJEŽEN SVJETSKI DAN ZDRAVLJA

13.04.2024. na Trgu Slobode naša udruga Rijeka ljubavi zajedno sa 37 drugih udruga i sudionika obilježila je Svjetski dan zdravlja. Naša udruga dijelila je zdravo voće koje smo dobili od naših dugogodišnjih donatora Konzuma i OPG Tonkovac. Banane, naranče i jabuke podijeljene su našim sugrađanima, te smo ih na taj način nastojali potaknuti da se brinu o svom zdravlju, o zdravlju svojih obitelji, vode aktivan život, pravilno i kvalitetno se hrane, te preventivno obavljaju svoje preglede. Naši dragi gosti bili su i plesni studio Shine koji su nas svojim plesom uveselili, a kao zahvalnost podijelili smo im paketiće.
Ovim se putem zahvaljujemo našim donatorima Konzumu i OPG Tonkovac što su nas podržali i omogućili podjelu ovog ukusnog voća, a plesnom studiu Shine na plesu i dječjoj razigranosti.
Zdravlje mora biti na prvom mjestu, pobrinimo se za to.