DANI OTVORENIH VRATA 2. LIPNJA 2023. U NAŠOJ UDRUZI – DOĐITE I POMOZITE

Dana 2.6.2023. obilježavamo Dane otvorenih vrata naše udruge. Tom prigodom želimo približiti rad naše udruge svima koji su zainteresirani i koji žele pomoći na način da ćemo imati podjelu paketa života našim korisnicima, te igračaka za djecu. Pod nazivom „Daj da ti dam“ posebno želimo uključiti dječicu i pozvati ih da donesu svoje igračke koje žele darivati drugom djetetu, ali isto tako ako oni pronađu neku igračku koja se njima svidi , mogu je uzeti. Na taj način želimo potaknuti djecu da razvijaju svoje humane i plemenite vrline, i da imaju osjećaj kako je lijepo i humano pomagati drugima i kako uvijek postoji način da se vrati onome koji je pružio ruku dobrote, pa bilo to nekom lijepom riječi kao što je HVALA ili darivanjem igračaka u ovom slučaju.
Pozivamo i naše korisnike, ali i sve druge koji žele doprinijeti radu udruge i pomoći da i mi pomognemo drugima, da donesu igračke, ali i druge prehrambene proizvode. U dvorištu udruge bit će izložene kutije u koje će se moći stavljati prehrambeni proizvodi koji su nam najpotrebniji, a to su MLIJEKO, ULJE, JAJA,MESNI POLUTRAJNI I TRAJNI PROIZVODI.
DOĐITE I POMOZITE DA I MI POMOGNEMO DRUGIMA!!!