POSJET STUDENATA PRAVNOG FAKULTETA NAŠOJ UDRUZI

U petak 17.11.2023. posjetili su nas Ana-Marija Bodvljak, Iva Marić, Marija Matić, Petra Krešić, Karla Matić, studentice 4. g. Pravnog fakulteta smjer Socijalni rad u sklopu projekta iz kolegija Globalni socijalni rad i društveni rad. Sretni i ponosni što smo ih mogli ugostiti razgovarali su s našom predsjednicom Šteficom Čućak o nastanku i djelovanju naše udruge. Iako nije bilo mnogo vremena, jer rad naše udruge u 12 g. ne može se ukratko objasniti, nastojali smo ove mlade ljude upoznati i dočarati svakodnevni rad s najpotrebnijima. Pokazati kako su humanost i plemenitost sastavni dio života same Udruge, volontera, ali najviše naše Štefice. Oduševljava nas kako mladost gaji empatiju i osjećaj za pomaganje i brigu za druge, što je i bit humanog djelovanja. Oni su naši ambasadori humanosti i plemenitosti i ponos našeg Grada.
Projekt će biti prezentiran na fakultetu 27.11.2023., gdje smo i pozvani da prisustvujemo i damo podršku njihovom radu.
Želimo Vam mnogo uspjeha u daljnjem školovanju i radu, i nemojte nikad zaboraviti da su humanost i plemenitost vrline koje čine čovjeka velikim.
BUDI HUMAN – BUDI ČOVJEK, JER VJERA BEZ DJELA JE MRTVA U SEBI